Fabián s.r.o. - hodinový manžel, žaluzie, markýzy, okna, dveře, rolety

Společnost FABIÁN s.r.o. byla založena jedním společníkem Milanem Fabiánem, který již dříve podnikal jako fyzická osoba. Do obchodního rejstříku byla firma zapsána dne 28.2.1992. Jsme tedy na trhu již víc jak 22 let.

V počátečním období jsme se věnovali hlavně montáži koženkových shrnovacích dveří a stěn, okenních žaluzií a dalších bytových doplňků, v pozdější době přibyla nabídka dalších zastiňovacích prvků jako např. venkovních žaluzií a rolet, markýz apod.


Od roku 1997 jsme rozšířili naši činnost o celkové rekonstrukce panelákových bytů, ale hlavně o renovace koupelen a přestavby bytových jader. V rámci kompletní renovace bytů jsme také prováděli montáže plastových oken, obložkových zárubní, vyzdívání lodžií s výměnou oken a balkonových dveří a podobné práce s tím spojené.


V současné době provádíme dodávky a montáže oken, obložkových zárubní a interierových a vchodových dveří, stínící techniky a poskytujeme služby hodinového manžela.


Velký důraz klademe na vysokou kvalitu dodávaných výrobků a prováděných prací a naší velkou devizou jsou dlouholeté zkušenosti v oboru.